home stuur email print pagina
 
 
 
 
     
         
 
   
 
sadas
LEDEN EUNIC NETHERLANDS
 

Asa
British Council Netherlands

Manon de Ruijter
Manon.deRuijter@britishcouncil.nl
Weteringschans 85A
1017 RZ Amsterdam
Tel: +31 (0)20 550 60 60
   

asdc
Deens Cultureel Instituut

Klaus Bondam
klaus.bondam@dkibenelux.org
Koningsstraat 35, 4.
1000 Brussel
Tel. +32 02 230 73 26
   

xz
Goethe Institut

Barbara Honrath
barbara.honrath@amsterdam.goethe.org
Herengracht 470
1017 CA Amsterdam,
Nederland
Tel: +31 (0)20 531 29 00
Fax: +31 (0)20 638 46 31
info@amsterdam.goethe.org
   

gv
Instituto Cervantes

Isabel Lorda Vidal 
dirutr@cervantes.es
Domplein 3
3512 JC Utrecht
Nederland
Tel. +31 (0)30 233 42 61
Fax. +31 (0)30 233 29 70
cenutr@cervantes.es
   

hh
Istituto Italiano di Cultura

Rita Venturelli
rita.venturelli@esteri.it
Keizersgracht 564
1017 EM Amsterdam
Tel. +31 (0)20 626 53 14
+ 31 (0)20 626 39 87
Fax: +31 (0)20 638 35 96
   

hghghg
Institut Français des Pays-Bas

Isabelle Mallez
isabelle.mallez@diplomatie.gouv.fr
Vijzelgracht 2A
1017 HR Amsterdam
Tel: +31 (0)20 531 95 01
Fax: +31 (0)20 531 95 15
info@institutfrancais.nl
   

kkk
Ambassade van Oostenrijk

Daria Bouwman
Daria.bouwman@bmeia.gv.at
Van Alkemadelaan 342
2597 AS Den Haag
Tel: +31 (0)70 324 54 70
Fax: +31 (0)70 328 20 66
   

jyty
Dutch Culture, centre for International Cultural Activities

Cees de Graaff
c.degraaff@dutchculture.nl

Robert Kieft
r.kieft@dutchculture.nl
Herengracht 474
1017 CA Amsterdam

Postbus 15648
1001 NC Amsterdam
Tel: +31 (0)20 616 42 25
Fax: + 31 (0)20 612 81 52
   

hhhhgfdfd
Tsjechisch Centrum

Hana Schenková
schenk@czech.cz
Westersingel 9
3014 GM Rotterdam
Tel: +31 (0)10 225 17 13
http://hague.czechcentres.cz/

   
hghghg Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond

Piet Menu
Piet.menu@brakkegrond.nl
Nes 45
1012 KD Amsterdam
Tel: +31 (0)20 622 90 14
Fax: +31 (0)20 625 32 79
info@brakkegrond.nl
   
sd Fins Cultuur Instituut voor de Benelux

Sirpa Hietanen
sirpa.hietanen@finncult.be
Boomstraat 14 rue de l'Arbre
1000 Brussels
Belgium
Tel: +32 2 513 09 41
Fax: +32 2 513 12 41
info@finncult.be
 

Roemeens Cultureel Instituut

Mr. Robert Adam
107 Rue Gabrielle 1180 Bruxelles
Tel. + 32 (2) 344 41 45
Fax +32 (2) 344 24 79
crib@icr.ro

   

hghg
Litouws Cultureel Centrum

Saule Gaizauskaite
info@litouwscc.org
Postadres:
Wielewaal 19
3766 VA Soest,
Tel. +31 (0)6 13 57 30 46
   
   

 

Ambassade van Hongarije

Abigail Kovàcs
Abigail.Kovacs@mfa.gov.hu
Hogeweg 14
2585 JD Den Haag
Tel: +31 (0)70 355 04 04
Fax: +31 (0)70 352 17 49
Abigail.Kovacs@mfa.gov.hu
   
   
Ambassade van Polen

Natalia Zweekhorst
natalia.zweekhorst@msz.gov.pl
Alexanderstraat 25
2514 JM Den Haag
tel.: +31 (0) 70 7990128
natalia.zweekhorst@msz.gov.pl

   
   

Ambassade van Malta

Sultana Daniela
daniela.sultana@gov.mt
Carnegielaan 4-14
2517 KH Den Haag
Tel no: +31(0)70 356 1252
+31(0)70 360 2205
Fax: +31(0)70 346 4796
   
   

Cypriotische Ambassade

Nikos Panayiotou
npanayiotou@mfa.gov.cy
Surinamestraat 15
2585 GG The Hague
t: + 31703466499
f: + 31703924024
hagueembassy@mfa.gov.cy
   
   

Ambassade van België in Den Haag
Afvaardiging Wallonië-Brussel
Franse Gemeenschap en Waals Gewest van België


Marc Clairbois
marc.clairbois@walloniebruxelles.nl
Lange Voorhout 86
2514 EJ Den Haag
T: +31 (0)70 310 66 94
F: +31 (0)70 360 36 89
delegation@walloniebruxelles.nl
   
   
   
   
  Geassocieerde leden:
   
Ambassade van Kroatië

Nelija Vržina
croemb.haag@mvp.hr

Amaliastraat 16
2514 JC Den Haag
Tel. 0031 70 3602361
Fax: 0031 70 3623195
   
   

axxx
Fundacja Holenderski Dom Polski
Stichting Nederlands Pools Huis


dompolski@dompolski.nl
Keizersgracht 174 (gebouw Astoria)
1016 DW Amsterdam
Tel. +31 (0)20 627 68 68
   
   

Israëlische Ambassade

Silvia Berladski Baruch
pr@hague.mfa.gov.il
Buitenhof 47
2513 AH Den Haag
Tel: +31 (0)70 376 05 22

   
   

Roemeense Ambassade

Mihaela Rutjens
rocultura@xs4all.nl
Catsheuvel 55
2517 KA Den Haag
Tel.: + 31 (0)70 322 36 13
Fax: + 31 (0)70 354 15 87
   
   

Nederlandse Taalunie

Karlijn Waterman
k.waterman@taalunie.org
Lange Voorhout 19
2514 EB Den Haag
Tel: + 31 (0)70 346 95 48
fax: + 31 (0)70 365 98 18
info@taalunie.org
   
   

Hungarian Cultural Forum

Csilla Tordai
contact@tconsulting.eu
Henegouwselaan 17
1181 CV Amstelveen
tel: +31 (0)621274542
tordaiconsulting@gmail.com
   
   


Zwitserse Ambassade

Jasper Renema
Jasper.Renema@eda.admin.ch
Lange Voorhout 42
2514 EE Den Haag
Tel. + 31 70 310 91 13
Fax. + 31 70 356 12 38

Vertretung@hay.rep.admin.ch
   
   

Yunus Emre Instituut - Amsterdam

Remzi Kabadayi, Directeur

M: rkabadayi@yunusemreinstituut.nl
E: amsterdam@yunusemreinstituut.nl
M: +31 643 144 944


   
   
  Permanente gasten:
   

ghh
Spui 25

Margot Dijkgraaf
m.h.dijkgraaf@uva.nl
Spui 25
Spui 25 - 27
1012 WX Amsterdam
Tel: +31 (0)20 525 81 42
spui25@uva.nl
   

Europese Commissie Vertegenwoordiging in Nederland

Maria-Silvia.GATTA@ec.europa.eu
Mauritskade 35
2514 AD Den Haag
+31 (0)70 313 53 00

burhay@ec.europa.eu
 
Leden EUNIC netwerk
Klik hier voor een complete lijst van organisaties binnen het EUNIC netwerk.
 
 
aS